loader
search_iconButo paieška

Apie projektą

line

Prestižiniai apartamentai ant upelio kranto

security

Saugumas

flats_decoration

Butai su pilna apdaila

historical_place

Istorinė vieta

balconies

Balkonai

parking

Erdvi stovėjimo aikštelė

center

Prie pat centro

river

Šalia teka upelis

unical

Unikalus patalpų
išplanavimas

storage

Sandėliukai, dviračių
saugykla

A+

A+ energinė klasė

Projektas Čiurlionio mūzos yra pačiame Druskininkų centre šalia Dineikos parko įsikūrę prestižiniai apartamentai, kurių langai žvelgia į ramų, medžiais apaugusį Ratnyčios upelį. Tai du pasaulius apjungianti vieta: tarp miško ir miesto, darbo ir atostogų, lietuviškų tradicijų ir perspektyvaus modernizmo. Unikalios patalpos teikia progą vystyti galybę planų ir svajonių: plėtoti verslą, džiaugtis gyvenimu su šeima, ieškoti nuotykių ir pasinerti į aukščiausio lygio pramogas garsiajame SPA mieste. Čia tikrai netrūks įkvėpimo.

building

Čiurlionio mūzų projektą sudaro pastatas, talpinantis keturių aukštų gyvenamąjį namą
su langais į upelio pusę ir komercines patalpas į gatvę nukreiptoje pastato pusėje.

Čiurliono mūzų adresas:
Čiurlionio g. 73

Apie butus

line

Keturiuose Čiurlionio mūzų aukštuose atrasite didelę įvairovę 23-95 kvadratinių metrų apimtį aprėpiančių butų, patenkinančių unikaliausius poreikius:

Pasirinksiantys gyvenimą pirmajame aukšte turės išskirtinę galimybę įsirengti privačią jakuzzi, o ketvirtajame aukšte pirkėjų lauks ypač prabangūs butai su fantastiška panorama į žaliąsias Druskininkų erdves. Visi butai turės balkonus ir šildomas grindis, na, o ar bus su pilna, ar daline apdaila - pagal savo viziją rinksitės Jūs.

flats
logo

Apie vystytoją
CH group

line

Nuo idėjos, iki rezultato.

image image

Tikslai ir užduotys

CHgroup yra daugiau nei nekilnojamojo turto vystytojas – tai vizija, kas galėtų gimti geriausio. Mes siekiame išgryninti nekilnojamojo turto objektuose glūdintį potencialą, numatant verslo ar gyvenamosios paskirties objekto vertę ateičiai ir atrandant jam patį optimaliausią pritaikymą šiuolaikinėje rinkoje. Talentinga ir patyrusi profesionalų komanda rūpinasi projekto vystymu nuo A iki Z ir siekia užtikrinti, kad tai, kas kadaise tebuvo potencialas, dienos šviesą išvystų kaip tvarūs ir ilgalaikiai sprendimai geresniam gyvenimui.

line

Įgyvendinti projektai

image
line

Konferencijų centras - Kauno dokas

2013m.

2013 m. Prestižinio verslo centro Kauno dokas vietovės koncepcijos sukūrimas ir projektiniai sprendiniai, žemės sklypo pardavimų vystymas ir projekto vystymui paruošimas.

image
line

Gyvenamasis namas - Korio namas

2015m.

2015 m. Projekto „Korio namas“ vystymas ir pardavimai: 12.000 kv. m. gyvenamasis pastatas su komercinėmis patalpomis.

image
line

Vokietijos konsulo rezidencija

2020m.

2020 m. Įgyvendinamas tvarkybos projektas: atstatyta istorija ir išsaugotas buvusios 600 kv.m. Vokietijos konsulo rezidencijos pastato autentiškumas.

image
line

Gyvenamasis rajonas Kauno Rivjera

2021 - 2023 m.

2021 m. Įgyvendinamas „Kauno rivjeros“ projektas: gyvenamųjų namų kvartalo prestižiniame Kleboniškio rajone vystymas ir pardavimai.

CHgroupNT / UAB „Zacyšiaus dvaras“, Dvaro g. 10, Zacišiaus k., Kauno r. +37061000313, info@chgroupnt.lt, www.chgroupnt.lt

Projekto partneriai

line
partners
partners
partners
partners
partners
partners