loader
search_iconButo paieška
PASTATYTA
65%
other_projects_logo
Kiti projektai

Privatumo politika

line
Mums rūpi Jūsų duomenų apsauga. Jūsų teises naudojantis mūsų įmonės paslaugomis užtikrina Europos Sąjungos bendrasis duomenų apsaugos reglamentas ir kiti privatumo įstatymai.
1. Privatumo politika

Mūsų privatumo politikoje bus paaiškinta, kaip šioje svetainėje renkame, saugome ir naudojame informaciją apie Jus.

2. Kontaktinis asmuo

Visais klausimais dėl mūsų privatumo politikos galite kreiptis elektroniniu paštu info@ciurlioniomuzos.lt arba telefonu +37069504000.

3. Jūsų teisės

Jeigu šiame tinklalapyje turite paskyrą arba kada nors rašėte čia komentarą, galite kreiptis į aukščiau nurodytą kontaktinį asmenį ir reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos apie Jus turime, įskaitant ir tuos, kuriuos patys mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

UAB CHGROUPNT PRIVATUMO POLITIKA INTERNETO SVETAINĖS LANKYTOJAMS

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-05-27

Mums rūpi Jūsų duomenų apsauga. Jūsų teises naudojantis mūsų įmonės paslaugomis užtikrina Europos Sąjungos bendrasis duomenų apsaugos reglamentas ir kiti privatumo įstatymai.

1. Kaip turėčiau skaityti šią Privatumo politiką?

Privatumo politika yra skirta informuoti Jus apie tai, kaip mes renkame, saugome ir taikome Jūsų informaciją bei paaiškinti Jūsų teises. Visais klausimais kreipkitės į nurodytą kontaktinį asmenį. “Mes” šiame tekste reiškia mūsų bendrovę, “CHgroupNT”.

2. Kas yra atsakingas už mano informacijos apsaugą?

Mes esame: UAB CHgroupNT

Mūsų įmonės kodas yra: 300621871

Mūsų adresas: Dvaro g. 10, Zacišiaus k., Kauno r.

Mūsų el. pašto adresas: https://www.chgroupnt.lt/

Mūsų tel. Nr.: +37069504000

3. Kodėl renkate informaciją apie mane?

Mes esame investicinių nekilnojamojo turto projektų plėtojimo kompanija, statanti ir parduodanti namus, butus bei komercines patalpas; siekiame tobulinti mūsų interneto svetainės našumą ir saugumą. Dėl šios priežasties mes turime rinkti, naudoti ir saugoti informaciją apie Jus.

4. Kokią informaciją renkate, naudojate ir saugojate apie mane?

Informacija, kurią sugeneruoja mūsų sistema, dėl to, kad naudojatės paslaugomis per mūsų interneto svetainę:

4.1. Komentarai

Jums rašant komentarus tinklalapyje mes renkame komentaro paskelbimo formoje matomus duomenis, taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų.

Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma šalia Jūsų komentaro.

4.2. Failai

Jei keliate nuotraukas į tinklalapį, venkite įkelti jas su išsaugotais vietovės duomenimis (EXIF GPS). Tinklalapio lankytojai gali parsisiųsti nuotraukas iš tinklalapio ir iš jų išgauti vietovės duomenis.

4.3. Slapukai (cookies)

Šiame tinklalapyje rašydami komentarą Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų saugoma slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo kiekvienąkart komentuojant. Šie slapukai saugomi vienerius metus.

Jeigu mūsų tinklalapyje turite paskyrą ir prisijungiate, mes sukuriame laikiną slapuką, kuriame įrašoma, ar Jūsų naršyklė priima slapukus. Šis slapukas nesaugo jokios asmeninės informacijos ir yra ištrinamas, kai uždarote savo naršyklę.

Kai Jūs prisijungiate, mes taip pat sukuriame kelis slapukus, kuriuose saugoma Jūsų prisijungimo informacija ir Jūsų ekrano rodymo pasirinkimai. Prisijungimo slapukai galioja 2 dienas, o ekrano nustatymų – vienerius metus. Jei Jūs pažymite pasirinkimą „Prisiminti mane“, Jūsų prisijungimo slapukas galios 2 savaites. Kai atsijungiate iš savo paskyros, prisijungimo slapukai ištrinami.

Jei redaguojate ar paskelbiate įrašą, Jūsų naršyklėje išsaugomas papildomas slapukas. Šis slapukas nesaugo asmeninių duomenų, tačiau išsaugo įrašo, kurį ką tik redagavote ar paskelbėti, ID. Šis slapukas baigia galioti po 1 dienos.

4.4. Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas.

Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

5. Ar naudojate slapukus?

Taip. Mes naudojame slapukus, kaip nurodyta 4.3.

6. Koks yra teisinis informacijos apie mane rinkimo pagrindas?

Renkame teisėtą informaciją apie Jus, nes Jūs davėte tam sutikimą.

7. Ar Jūs renkate jautrią informacija apie mane?

Ne.

8. Ar vykdote automatinį sprendimų priėmimą ar profiliavimą pagal informaciją apie mane?

Ne.

9. Ar dalinatės mano informacija su kitais subjektais?

Informaciją, nurodytą 4 punkte, galime perduoti kitoms „CHgroupNT“ grupės įmonėms.

10. Ar dalinatės mano informacija su subjektais, esančiais už EEE ribų?

Ne.

11. Kiek laiko saugote mano duomenis?

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Kai užsiregistruojate mūsų tinklalapyje ir tampate vartotoju, mes saugome visus Jūsų asmeninius duomenis, kuriuos Jūs pateikiate savo paskyroje. Kiekvienas vartotojas gali matyti, redaguoti ir ištrinti savo asmeninius duomenis bet kuriuo metu (išskyrus vartotojo vardą). Tinklalapio administratoriai tai pat gali matyti ir redaguoti šiuos duomenis.

12. Kokių veiksmų galiu imtis dėl savo informacijos Jūsų bendrovėje?

Jei norite imtis žemiau nurodytų veiksmų, prašome kreiptis į mūsų kontaktinį asmenį:

 Pateikti prašymą atkleisti apie Jus turimą informaciją;

 Pateikti prašymą ištaisyti turimą informaciją apie Jus;

 Pateikti prašymą ištrinti turimą informaciją apie Jus;

 Pateikti prašymą apriboti prieigą prie turimos informacijos apie Jus ar jos ištrynimą;

 Ginčyti Jūsų informacijos rinkimą, naudojimą ir saugojimą mūsų bendrovėje;

 Pateikti prašymą išeksportuoti Jūsų duomenis arba perkelti juos į kitą bendrovę;

 Pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai.

13. Kaip jūsų kontaktinis asmuo gali man padėti?

Mūsų kontaktinis asmuo info@ciurlioniomuzos.lt išklausys Jūsų problemą ir, jeigu tai atitiks teisines normas, atsižvelgs į Jūsų prašymus ir/ar nusiskundimus.